2019-05-27, pirmadienis, 06:38.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:35, dienos ilgumas 16:40.

Verslumą skatinantis renginys Ariogalos gimnazijoje

2017-04-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Verslumą skatinantis renginys Ariogalos gimnazijoje

Raseinių rajono švietimo centras ir Raseinių r. Ariogalos gimnazija kovo 29 d. organizavo jau tradicija tapusį verslumą skatinantį renginį 9-10 klasių mokiniams, kurio tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, ugdyti mokinių verslumo įgūdžius.

 


   Į Ariogalos gimnaziją atvyko septynios komandos iš penkių rajono ugdymo įstaigų - Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos, Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Ariogalos gimnazijos. Konkurso dalyviams sėkmės linkėjo Marytė Kvietkuvienė, Ariogalos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, ir Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo centro metodininkė. Pirmiausia vyko konkursas „Kelias į sėkmę“. Komandoms reikėjo atlikti ekonomikos ir verslo žinių testą, išspręsti uždavinius. Sėkmingai įveikdami užduotis, mokiniai įrodė savo žinias ir gebėjimus. Visų komandų lyderiai rungėsi „Protų mūšio“ konkurse. „Proto mūšio“ nugalėtoju tapo Ignas Eimutis, Ariogalos gimnazijos mokinys. Po šio konkurso renginio dalyviai klausė paskaitos „Savas verslas. Pradžia“. Paskaitos lektorė – Auksė Vizbarienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione. Džiugu, kad VšĮ „Versli Lietuva“ ne tik dalyvauja, skaito paskaitas, konsultuoja, bet yra jau kelinto rajone vykstančio renginio rėmėja. Šiemet „Verslo idėjos“ konkurso užduotis visoms komandoms buvo ta pati, kuriai atlikti reikėjo išradingumo, originalumo, kūrybingumo. Ir pristatymai kiekvienos komandos buvo labai įvairūs.

 

Geriausiai buvo įvertinta Ariogalos gimnazijos, Prezidento Jono Žemaičio ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos II komanda. Šių komandų kiekvienam dalyviui buvo įteikti vertingi VšĮ „Versli Lietuva“ prizai. Kol vertinimo komisija tikrino konkurso „Kelias į sėkmę“ dalyvių užduotis, mokiniai klausė įdomios paskaitos „Ekonomikos anatomija“. Lektorius – Rolandas Rakštys, ASU ekonomikos dėstytojas. Susumavus konkurso „Kelias į sėkmę“ rezultatus, nugalėtojais pripažintos Prezidento Jono Žemaičio ir Ariogalos gimnazijų komandos. Konkursų nugalėtojams buvo įteikti organizatorių diplomai, padėkos ir vertingi Raseinių rajono švietimo centro prizai. Nugalėtoja pripažinta Ariogalos gimnazijos komanda. Jiems atiteko ir pereinamoji konkurso taurė. Dėkojame mokytojams už mokinių parengimą konkursui ir tikime, kad „Kelias į sėkmę“ tęsis.

 

Raseinių rajono švietimo centro informacija
 

Contact formŠios dienos vardadieniai