2020-09-23, trečiadienis, 20:04.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Už gerumą- gerumu Ariogaloje (3)

2015-12-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Už gerumą- gerumu Ariogaloje

Ne taip seniai Ariogalos kultūros namuose TS-LKD (Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų) partijos Raseinių skyriaus jaunimas organizavo renginį „Padėk Padedantiems“, kurio tikslas buvo surinkti lėšas naujoms Carito patalpoms sutvarkyti. Gerų žmonių dėka šis tikslas buvo įgyvendintas ir jau šiandien Ariogalos Carito savanorės šventes sulauks naujose, sutvarkytose, šiltose ir jaukiose patalpose.

 

 

Tad su džiaugsmu, atsidėkodami visiems žmonėms, kurie negailėjo savo laiko, pastangų, prisidėjo tiek materialine, tiek visokeriopa pagalba prie šios idėjos įgyvendinimo, gruodžio 6 dieną skyrėme renginį „Už gerumą – gerumu“. Jo metu buvo dėkojama visiems geros širdies žmonėms, artėjančių švenčių proga susirinkusiuosius sveikino LR Seimo nariai Agnė Bilintaitė ir Rokas Žilinskas, padėkos žodį tarė vienas iš šio renginio organizatorių, Raseinių rajono Tarybos narys Andrius Bautronis, savo koncertą dovanojo svečias – garsus aktorius, bardas – Gediminas Storpirštis, kurio koncertą finansavo Raseinių r. Jaunimo reikalų taryba. 

 

 

Renginys pralėkė labai greitai ir sėkmingai. Tikimės, kad iš salės išėjusiems žmonėms nuo veido dar ilgai nedings šypsena, širdys dar plačiau spinduliuos gerumą ir šilumą, o artėjančioms šventėms ši popietė suteikė jaukumo ir šviesos, nes Kalėdos – tai gerumo laikotarpis, ir mes labai džiaugiamės, kad gerumo pasisemti į renginį susirinko nemažas būrys žmonių.

 

 

Viljamas Šekspyras yra pasakęs: „Gera širdis – tikras auksas.“ Nors esame maža bendruomenė, mažas miestelis, tačiau gerų žmonių čia nestinga, tuo įsitikinome jau ne vieną kartą. Tad dar sykį Jums labai dėkojame už pagalbą įgyvendinant Carito patalpų sutvarkymą, už pagalbą organizuojant renginį „Už gerumą – gerumu“, už Jūsų gerą širdį, supratingumą ir palaikymą. Lengviau ir prasmingiau daryti gerus darbus, kai žinome, kad užnugaryje turime daug gerų širdžių.
Nebijokime atverti savo širdį, dalintis gerumu ir nė nepajusime, kaip gyvenimas kitomis spalvomis nušvis ne tik aplinkiniams, bet ir mums patiems.

 

 

 

Algimantė Ambrulaitytė

Contact form

 

rty 2015-12-09 13:22:55 IP: 78.62.154.27

Aciu,gal ir neblogas pasiulymas,lyginant su tamstos prieslaikine rinkimine agitacija i seima,kuri LIETUVOJE dar neprasidejo

 

to dfg 2015-12-09 12:11:30 IP: 83.171.6.20

" Ponas Vytai A (* dfg). kaip suprantu neturite ką eikti? o gal dirbate etatiniu portalų komentatoriumi :) gerų švenčių

 

dfg 2015-12-09 12:01:46 IP: 78.62.154.27

Nejau gi GERB BAUTRONIUI atsibodo moterys,kad i savo renginius kvieciasi tokius pagarsejusius savo orentacija visoje salyje kaip ROKAS ZILINSKAS.Galvoju,kad sis atvejis garbes LIETUVOS tikriems vyrams-sauliams nedaro.Šios dienos vardadieniai