2020-05-30, šeštadienis, 01:44.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:50, leidžiasi 21:40, dienos ilgumas 16:49.

Ugdome ateities žmogų

2017-10-30, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ugdome ateities žmogų

Ariogalos gimnazijoje vyko rajoninė pradinių klasių mokytojų metodinė diena „Ugdome ateities žmogų“, į kurią susirinko nemažas būrys mokytojų ir iš kitų rajono mokyklų. Gimnazijos pradinių klasių mokytojos dalijosi gerąja darbo patirtimi su kolegėmis, vedė atvirąsias pamokas, skaitė pranešimus aktualiomis ugdymo temomis.

 

   Integruotą pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamoką „Ruduo“ 3 a klasės mokiniams vedė pradinių klasių mokytoja metodininkė Aldona Zajančkauskienė ir vyresnioji anglų kalbos mokytoja Renata Jocienė. Trečiokai mokėsi atpažinti gamtos požymius, vykstančius rudenį, paaiškinti jų priežastis, angliškai užrašyti žodžius, apibūdinančius rudenį.

 

   2 b klasėje vyko lietuvių kalbos pamoka „Fantazijų pasaulis“. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Nijolė Juknienė supažindino mokinius su rašytojo K. Kasparavičiaus kūryba, fantastinėmis subtilybėmis jo kūriniuose. Antrokai skaitė kūrinių ištraukas, inscenizavo, perskaitytas knygeles rekomendavo skaityti draugams.

 

   Stebėtas pamokas mokytojos aptarė grupėse, pasidalijo įžvalgomis. Pranešimus apie mokinių ugdymą per neformalųjį švietimą skaitė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Rita Urbonienė ir pradinių klasių mokytoja metodininkė Daiva Stankienė. Bendradarbiavimo su tėvais patirtimi dalijosi pradinių klasių vyresnioji mokytoja Gražina Seredienė,. Su socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programa „Antras žingsnis“ supažindino pradinių klasių vyresnioji mokytoja Auksė Jankūnienė.

 

   Rajono pradinių klasių mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Ingrida Račickienė padėkojo Ariogalos gimnazijos pradinukų mokytojoms už bendradarbiavimą, o gimnazijos direktorius Arvydas Stankus pasidžiaugė, kad bendradarbiaudami galime tobulėti, dirbti įdomiau, kad ugdymo procesas mokiniams būtų patrauklesnis.

 

   Nežinodami savo praeities, negalėtume ugdyti ateities žmogų, todėl savo istorijos žinias gilinti vykome į Daugėliškių miško bunkerį, kur mūsų laukė Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas metodininkas Andrius Bautronis. Jis mums papasakojo apie šiame miške vykusias partizanų kovas, pateikė daug įdomių istorinių faktų.

 

   Tikimės, kad mūsų metodinėje dienoje įgytą gerąją patirtį pritaikysite ir savo veiklose.

 


Rita Urbonienė, Ariogalos gimnazijos pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė

Contact formŠios dienos vardadieniai