2020-08-08, šeštadienis, 00:03.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:43, leidžiasi 21:03, dienos ilgumas 15:20.

Šeimos šventė Ariogaloje (1)

2016-05-24, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šeimos šventė Ariogaloje

Gegužė – tai šeimos mėnuo, o ŠEIMA - brangiausias turtas ir didžiausia vertybė.

 


Savaitgalį gegužės 21d. Ariogalos miesto centre praūžė Šeimos šventė. Tai – Ariogalos miesto seniūnijos, Ariogalos kultūros centro bei Asociacija „Ariogalos bendruomenė“  bendrai organizuotas renginys ariogališkiams bei miesto svečiams. Renginio vedėja (Rasa Sadauskienė) pasitiko visus šiltais sveikinimais ir pasidžiaugė gausiai susirinkusiais šventės dalyviais. Akivaizdu, jog daugėja jaunųjų miesto gyventojų, o kartu ir vaikų klegesio. Gražius palinkėjimus išsakė seimo nariai Edmundas Jonyla ir Darius Ulickas paminėdami, jog šeima tai pats tvirčiausias valstybės pamatas ir stipri mūsų ateitis. Gražių sveikinimų gausą papildė „Gėluvos bendruomenės“ atstovė Zita Vazgienė.

 


Šiltas ir saulėtas dainas dovanojo Vaida Aputytė su dukra Eliza, Gėluvos duetas Augustė ir Rita. (Vad.Rita Andriuškevičienė). Renginyje netrūko gyvos muzikos ir jaunatviško šėlsmo. Šaunių kolektyvų pasirodymai kvieste kvietė įsisukti į šokio sūkurį  su Ariogalos gimnazijos šokių kolektyvu „Mozaika“ (Vad.Marytė Kvietkuvienė) bei mažųjų šokėjų žaismingu pasirodymu. Dainos ir šokiai dera, kaip šeimos kvartetas ir neatsiejamai užpildo mūsų širdis geromis emocijomis. Jausmingas dainas dovanojo Ariogalos kapela „Šaltinėlis“ (Vad.J.Urbonas), Gėluvos moterų vokalinis ansamblis (Vad.R.Andriuškevičienė), RRKC Nemakšių vyrų vokalinis instrumentinis ansamblis (Vad.R.Laugalis), stiprią humoro dozę ištransliavo Humoro grupė „Bobų radijas“.  Vieni klausėsi „Bobų radijo“ kiti sėkmingai prekiavo savo kurtais gaminiais, dirbiniais bei natūralia kosmetika.

 


Vaikai ir svajonė du neatskiriami dalykai, tik vaikai geba turėti tokias dideles svajones, kaip gigantiški muilo burbulai. Šias svajones įgyvendino ir muilo burbulus šventei dovanojo Ariogalos 13 šauliu kuopos vadas Andrius Bautronis, renginio metu burbulų virtuvėje sukiojosi 13 kuopos būrelio narys. Su gražia sporto akcija „Bėgimas už blaivią Lietuvą“ prie šventės prisidėjo Ariogalos gimnazijos kolektyvas, įvairias rungtis ir sportinį užimtumą  garantavo kūno kultūros pedagogai Aivaras Pranskevičius ir Birutė Balžakienė su stipriais pagalbininkais.

 


Vaikystė ir spalvos – tai neatsiejama gyvenimo dalis, o kokia šventė be spalvingų dirbtuvėlių?  Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo 5 dailės klasės mokinės: Paulina Bilvinaitė, Urtė Šalvaitytė ir Ugnė Bilvinaitė (mokytoja Kristina Grockytė) organizavo ir vedė amatų dirbtuvėles vaikams „Darbščiosios rankelės“. Jaunosios mokytojos mažuosius dirbtuvėlių lankytojos supažindino su molio plastika, padėjo jiems susikurti įvairius darbelius. Pačius mažiausius kvietė kurti aplikacijas iš spalvoto popieriaus ir padėjo vaikams atrasti spalvų pasaulį. Už dalyvavimą renginyje jaunosios mokytojos buvo apdovanotos „Padėkos raštais“ ir saldžiomis dovanomis, kurias įteikė Meno mokyklos, Ariogalos filialo ir miesto kultūros centro atstovės. Nuo darbščių vaikų neatsiliko ir veiklios mamos, juk sakoma „Laiminga mama – laiminga visa šeima“. Renginyje mamos turėjo puikią galimybę susipažinti su „VšĮ Veiklių mamų klubas“ Ariogalos skyriaus (atstovė Neringa Šiaudikienė) nauja veikla, nusifotografuoti prie klubo sienelės ir būti pastebėtomis. Klubo misija suvienyti visas Lietuvos mamas skatinanti idėjų sklaidą, bendradarbiavimą, skiepyti bendruomeniškumo jausmą, ko taip dažnai trūksta mūsuose.
Jeigu jau piešti, tai nors ir ant asfalto! Taip ir padarė gausus mažųjų būrys su Ariogalos gimnazijos dailės mokytoja Lijana Raginskiene matuodami žingsniais savo pilkuosius asfalto lapus. „Asfalto piešinių konkursas“, kuriame visi buvo nugalėtojai rankose stipriai sugniaužę kreidelę. Spindinčios akys ir baltos šypsenos puošė konkurso dalyvius. Gatvėje piešiantys vaikai buvo saugūs, kaip niekada, nes juos sergėjo policijos bičiulis šuniukas Amsis. Nuotaikingų akimirkų pliūpsnį dovanojo Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos Prevencijos skyrius. Nekasdienius įspūdžius renginio metu patyrė vaikai galėdami pasėdėti tikroje policijos mašinoje su tikra policininko kepure, pasimatuoti tikrą liemenę su visais reikalingais atributais. Policininko savigynos ginklai ėjo iš rankelių į rankeles, o antrankių žvangėjimas kėlė palaimingą atodūsį juos nuėmus. Amsius nepaliaujamai sukiojosi tarp šventės dalyvių, kalbino visus didelius ir mažus, jaunus ir senus.

 


Smagi bei saulėta, nuotaikingai pripieštą lapą užvertė pirmą kartą surengta Šeimos šventė Ariogaloje.

 

 

 


Parengė Neringa Šiaudikienė
 


 

Contact form

 

nu nu 2016-05-24 20:28:04 IP: 78.62.181.169

o kas ir is kur yra Romualdas Janyla?Šios dienos vardadieniai