2020-08-08, šeštadienis, 01:12.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:43, leidžiasi 21:03, dienos ilgumas 15:20.

Raseinių rajone: Nelegali veikla paplonins kontrabandininko ir rūkoriaus piniginę

2017-01-24, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajone: Nelegali veikla paplonins kontrabandininko ir rūkoriaus piniginę

Kova su šešėliu - viena iš prioritetinių policijos veiklos sričių. Organizuodami darbus šioje srityje Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai jau nuo metų pradžios ėmėsi aktyvių veiksmų.

 

    Sausio 17 dieną Veiklos skyriaus pareigūnai Ariogalos seniūnijos Verėduvos kaime iš vieno namo pastebėjo išeinantį vyriškį. Pareigūnai įtarė, kad namo šeimininkas gali verstis nelegalia veikla, nes prieš du metus buvo baustas už kontrabandinių cigarečių laikymą ir prekybą jomis.

 

   Įtarimai pasitvirtino. Cigarečių pirkėjas nešėsi 10 pakelių cigarečių „Fest“, be lietuviško pavyzdžio banderolių. Paprašytas paaiškinti, kur jis įsigijo nelegalias prekes, vyras nurodė namą iš kurio išėjęs ir buvo pričiuptas pareigūnų. Vyras prisipažino pirkimo faktą ir nurodė pirkiniui išleidęs 20 eurų. Paskyrus baudą cigaretės jam žymiais pabrangs - nuo 30 iki 150 eurų.

 

       Pareigūnai, išsiaiškinę su pirkėju, apsilankė ir pas 48 metų cigarečių „pardavėją“. Jis prisipažino pardavęs 10 kelių cigarečių „Fest“ ir geranoriškai pateikė namuose laikomus dar 56 pakelius kontrabandinių rūkalų - 30 „NL New Line Full Flovor“, 10 - „Fest“ ir 16 „NZ Gold super slims“.

 

Ankstesnė bauda Ariogalos seniūnijos gyventojo nuo nelegalios veiklos neatgrasė. Šį kartą bauda bus gerokai didesnė ir piniginę paplonins nuo 300 iki 1450 eurų.

 

    Tą pačią dieną Ariogalos seniūnijos Milašaičių kaimo gyventojos namuose buvo atliktas kontrolinis pirkimas, siekiant atskleisti neteisėtą komercinę veiklą. Pareigūnams pavyko užfiksuoti nelegalios prekybos atvejį – moteris bandė parduoti alų. Jos namuose rasti dar 9 litriniai alaus buteliai.

 

     Alus paimtas ir nuvežtas saugoti į Raseinių rajono policijos komisariatą. Pradėta administracinė teisena dėl prekybos neturint licencijos.

              

 

 

Šiaulių AVPK info.

Contact formŠios dienos vardadieniai