2020-08-07, penktadienis, 23:36.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:41, leidžiasi 21:05, dienos ilgumas 15:23.

Raseinių rajone: Kur kontrabandinės cigaretės - ten ir rimtesni teisės pažeidimai

2016-10-07, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių rajone: Kur kontrabandinės cigaretės - ten ir rimtesni teisės pažeidimai

Reido metu, Raseinių rajone, sustabdę automobilį Crysler Voyager, policijos pareigūnai nutarė patikrinti vairuotojo ir automobilio dokumentus. Mašiną vairavęs Ariogalos gyventojas, pateikė vairuotojo pažymėjimą, tačiau patikrinus jį, įtarta, kad dokumentas suklastotas. Juolab , policijos duomenų registro įrašas rodė, kad šis vairuotojas jau baustas už vairavimą be teisių.

 

    Sumanus pažeidėjas, įkliuvęs dėl vairavimo be teisių, nusprendė ne jas įgyti, o galimai pasidaryti. Pareigūnai, pradėję ikiteisminį tyrimą dėl dokumento klastojimo, apsilankė ir įtariamojo namuose. Čia jie aptiko 90 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis. Vyras aiškino, kad cigaretes pirko Vilniuje iš nepažįstamo vyro.

 

      Vyrui gresia ne tik administracinė atsakomybė už vairavimą be teisių ir kontrabandinių cigarečių laikymą, tačiau ir baudžiamoji atsakomybė už dokumentų klastojimą.

 

     Kitą dieną, Raseinių rajone, Darbutų km., pareigūnai rado ne tik kontrabandinių rūkalų, bet ir galimai neteisėtai laikomų ginklų. Prisibeldę į šio kaimo gyventojo namo duris, policininkai aptiko 38 pakelius cigarečių „NZ Gold Super Slims“ ir 20 pakelių cigarečių „Fest“ su baltarusiško pavyzdžio banderolėmis. Buvo nutarta apžiūrėti ir pagalbines patalpas. Ir ne veltui…

 

    Pasirodo vyras, čia, po šiaudais, slepia ginklus - dvivamzdį 16-o kalibro medžioklinį šautuvą, pistoletą BLOW 9.MM M.06 (galimai dujinį), revolverį ME 38 Compact-G (be identifikavimo numerio), 2 vnt. karabino šovinių, 39 vnt. 5,6 mm kalibro šovinių, 9 vnt. 16 kalibro medžioklinių šovinių, 7 vnt. dujinio ginklo šovinių.

 

    Visi ginklai ir šoviniai pristatyti į Raseinių rajono policijos komisariatą, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis. Dėl kontrabandinių cigarečių laikymo vyrui gresia administracinė atsakomybė.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai