2019-06-24, pirmadienis, 12:44.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Padėkos vakaras „Mūsų darbai, Tau gimtine“ Rkc Plikiuose

2018-03-16, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Padėkos vakaras „Mūsų darbai, Tau gimtine“ Rkc Plikiuose

   Kovo 10 dieną 17 val. Rkc Plikiuose vyko padėkos renginys, skirtas kovo 11-ąjai paminėti. Į šventę atvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas,  kviestiniai svečiai, kuriems buvo skirtos padėkos, visas būrys šventės dalyvių bei žiūrovai. Šventės metu buvo įteiktos padėkos tiems, kurie savo veikla prisideda prie to, kad mūsų kaimas, mūsų gimtinė klestėtų.  Pagrindinis  šio renginio rėmėjas visuomeninė organizacija kaimo bendruomenė „Gynėvė“.

 


• Už nuolatinę geranorišką pagalbą, aktyvią visuomeninę veiklą padėka įteikta Vidai Ročkienei.
• Už kaimo himno sukūrimą, savo kūrybos sklaidą, už aktyvų dalyvavimą visuose renginiuose, nuolatinę paramą vienišiems žmonėms  padėka įteikta Onutei Čepkauskienei.
• Už kūrybą, kultūrinės veiklos puoselėjimą padėka įteikta Viktorui Štilpai.
• Už kūrybiškumą, pagalbą visų renginių metu padėka - Rimai Labutienei ir Aušrai Žukauskienei.
• Padėka įteikta už nuoširdžią pagalbą šauniam meistrui - Edmundui Volskiui.
• Už savanorišką veiklą saugant ir prižiūrint  tautinį paveldą padėka įteikta  Linai ir Antanui Ramanauskams. 
• Už tautinių tradicijų puoselėjimą ir sklaidą padėka įteikta Laurai Liaskauskienei.
Nepamiršta  jau kelintus metus iš eilės besitęsianti  tradicija, kada už gerus darbus, už meilę gimtam kraštui įteikiamos ne tik padėkos, bet ir Lietuvos vėliavos.

 

• Už bendradarbiavimą, nuolatinę paramą padėkos ir vėliavos  įteiktos ŽŪB „Dainava“ ir  jos vadovui Antanui Stalerūnui,  bei Irmai  ir Vaidui Nagreckiams.


Visus nominantus, žiūrovus džiugino Plikių vaikų kūrybinės grupės „Lašeliukai“ (vadovė A.Ročkienė) pasirodymas, Plikių moterų vokalinio ansamblio (vadovas V.Štilpa) atliekamos dainos bei šokių kolektyvo „Gynėvė“ (vadovė Laura Liaskauskienė) atlikti tautiniai šokiai.


Mes didžiuojamės, kad mūsų kaime yra daug žmonių, kurie yra pavyzdys mūsų kaimui, mūsų kraštui ir Lietuvai, kad savo nuveiktais darbais garsina  Plikių kaimą, o tuo pačiu ir Raseinių rajono  vardą.
   


Laimutė Berštautienė – kaimo bendruomenės „Gynėvė“ pirmininkės pavaduotoja
 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai