2020-09-23, trečiadienis, 19:32.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Padėkos vakaras „Gerumo niekada nebūna per daug“

Padėkos vakaras „Gerumo niekada nebūna per daug“

Retai susimąstome, kas yra gerumas: geri darbai, pagalba, šiluma ir supratimas. Gerumas – tai žmogaus dvasios dosnumas, širdies šiluma, dvasinis grožis. Kai žmogus atlieka kilnius darbus ir suteikia laimę kitiems, džiaugsmas ateina tarsi pats savaime.

 

 


  Jau daugelis metų Gėluvos kaimo bendruomenėje gyvuoja tradicija – palydint senuosius metus, susiburti visiems kartu ir maloniai stabtelėti kasdieninių darbų sūkuryje, ramaus susimąstymo akimirkoje ir padėkoti visiems, kurie prisideda prie bendruomenės gyvavimo, švenčių, koncertų organizavimo.

 

Šventė prasidėjo pakilia, džiaugsminga, nuoširdžia draugystės nuotaika, o ją palydėjo Gretos Andriuškevičiūtės atliekama daina ,,Kalėdos“. Renginio vedėja  Rita Andriuškevičienė paminėjo, kad gerumas žmogui taip kaip saulė, kaip oras, kaip vanduo, kaip duona. Labai jo reikia mums visiems. Ir pasisakyti pakvietė bendruomenės pirmininką Joną Vazgį. Jis pirmiausia pristatė renginio svečius, - Raseinių rajono tarybos narę Dianą Kaupaitienę, Verėduvos seniūnaitijos seniūnaitį Vytautą Zaksą, kaimo bendruomenės ,,Pagraja“ pirmininką Vidą Lukošių.

 

 

Svečiai pasidžiaugė nuoširdžia vakaro atmosfera, linkėjo ir toliau padėti vieni kitiems, džiaugtis pasiekimais, gražių švenčių, jaukumo mūsų namams.   Bendruomenės pirmininkas pasidžiaugė, kad esame bendruomenė, turinti savo istoriją ir tradicijas, kad čia gyvena žmonės, savo širdies ir rankų darbu kuriantys bendruomenės ateitį. Ištartas paprastas, bet nuoširdus ,,Ačiū“,  tai padėka Jums visiems už tai, kad Jūs buvote, esate ir būsite kartu. Savo kalboje akcentavo grožį, švelnumą, nuoširdumą ir meilę. Tai savybės, kuriomis trykšta nominantai, kurie įvertinti ,,Padėkos širdele“. Įteikė nominacijas aktyviausiems bendruomenės nariams, renginio dalyviams, savanorišku darbu prisidedantiems puoselėjant tradicijas ir gyvenamąją aplinką.

 

 

Buvo apdovanota  gražiausia metų sodyba. Jos savininkais tapo Agnė Sabašinskienė, o šventiniu laikotarpiu gražiausiai pasipuošė Ritos ir Arvydo Kaženauskių, Jolantos ir Rimo Pocių, Onos ir Eugenijaus Jankauskų sodybos. Jiems įteiktos ,, Šventiškiausia sodyba“ nominacijos. Sekančios nominacijos atiteko : ,,Metų moksleivis “- Justui Eimučiui,  ,,Metų geradaris“ - UAB „GTG EKO Agrar“,  ,,Metų rūpestėlis“- Kęstučiui Giedraičiui , ,,Paslaugiausias bendruomenės narys“- Arvydui Kaženauskiui, ,, Metų partnerystė“- Dianai Kaupaitienei, ,, Pareigingiausias bendruomenės narys“ –Rimui Pociui,  ,, Gėluvos balsas“ nominacijos atiteko moterų ansamblio narėms – Ritai Andriuškevičienei, Ritai Kaženauskienei, Zitai Vazgienei, Almai Tarosienei, Zitai Giedraitienei, Genei Grybienei, Renatai Leskauskienei. Nominacijų įteikimai buvo sutikti plojimais ir padėkomis. Pati nominacijų idėja ne tik pastebėti pasižymėjusius žmones ir įvykius, bet ir skatinti pačių žmonių aktyvumą renkant nominantus.

 

 


   Vakaro metu  prie bendruomenės vėliavos prisiekė naujai priimti bendruomenės nariai. Jiems įteikti bendruomenės nario pažymėjimai. Organizatoriai suruošė šventinę programą, kurios metu  muzikos garsais ir dainomis visus džiugino Rita ir Greta, visi šoko, dainavo, vaišinosi šventiniais patiekalais ir nepastebėjo, kaip į šventinį šurmulį įsipynė  Kalėdų senis su Snieguole, nešini piną maišą dovanų. Jie pravedė įvairių žaidimų, kartu šoko, deklamavo eiles ir šventės dalyviams įteikė žaismingas dovanėles. Kiek vėliau visus pakvietė šiltai apsirengus išeiti į lauką prie įžiebtos Kalėdinės eglės iššauti šventinį fejerverką.

 


Visi pakėlė šampano taures už draugus, už tikėjimą, už draugiškus tarpusavio santykius ir bendruomeniškumą.

 

 

 


    Bendruomenės tarybos narė Zita Vazgienė
 

Contact formŠios dienos vardadieniai