2019-05-26, sekmadienis, 22:04.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Namai, kur plevena muzika...

2018-05-03
Namai, kur plevena muzika...

 Ateina pavasaris ir Raseinių Meno mokyklos Ariogalos skyriuje prasideda gyvenimas pagreitintu ritmu – baigiamieji ir keliamieji egzaminai, koncertai, pasiruošimas mokyklos baigimo šventei, muzikinės gastrolės mokyklos partnerių salėse, muzikuojančių kolektyvų priėmimas Ariogalos skyriuje ir dar ir dar ir dar... Įtemptai dirba ne tik mokiniai, bet ir juos ruošiantys mokytojai. Ir šis bendras bruzdesys turi savo harmoniją ir ritmą. Tai vyksta pakankamai ilgai – visą pavasarį. Vienas iš svarbiausių šio bruzdesio akordų yra reklaminis mūsų, Ariogalos skyriaus, koncertas Ariogalos gimnazijos pradinių klasių salėje. Juk muzikos jau galima mokytis nuo mokyklinio amžiaus pradžios.

 

Balandžio pabaigoje, tradiciškai visa Raseinių Meno mokyklos Ariogalos skyriaus bendruomenė sugužėjo su įvairiais instrumentais į Ariogalos gimnazijos pradinių klasių patalpas ir keletui valandų užėmė salę, kur vyko kasmetinis tradicinis meno mokyklos reklaminis koncertas. Šio renginio tikslas – supažindinti moksleivius ir jų tėvelius su Raseinių Meno mokyklos Ariogalos skyriaus meninio – muzikinio ugdymo galimybėmis, instrumento ir menų pasirinkimo spektru bei mokymosi sąlygomis ir šiek tiek su galimybėmis dalyvauti įvairaus lygio muzikiniuose projektuose. O jų turime nemažai – tai du tarptautiniai moksleivių muzikos festivaliai, kurie vyksta kas antri metai, koncertinės išvykos kaimynių meno ir Muzikos mokyklų scenose ir daugybė renginių, kurie vyksta pas mus, Ariogalos skyriuje. Gyvenimo ritmas Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje labai įtemptas ir spartus, nes reikia įsisavinti dėstomą muzikos teoriją, grojimo įvairiais instrumentais technologijas ir kartu reikia išmokti būti pakantiems greta muzikuojančiam draugui bei daug ir kantriai dirbti, kad būtum pasiruošęs viešam grojimui scenoje.

 

Raseinių Meno mokyklos Ariogalos skyriuje kviečiame mokytis moksleivius smuiko, akordeono, pučiamųjų instrumentų – saksofono, klarneto specialybių, fortepijono klasėje galima išmokti groti pianinu ir pamilti šį puikų instrumentą. Kviečiame mokytis moksleivius mokytis dainuoti ansamblyje ir mokytis muzikos mokslo pagrindo – solfedžio. Kartu priimame moksleivius mokytis į dailės specialybę, kur jie išmoksta valdyti įvairią piešimo ir tapybos techniką, susipažįsta su grafikos ir dizaino pagrindais, šiek tiek prisiliečia prie skulptūros mokslo ir turi galimybę išreikšti meno forma savo vidinį pasaulį.

 

Labai kviečiame moksleivius pas mus mokytis šokio specialybės – tai sportiniai šokiai ir Lotynų Amerikos šokiai. Dirba puikūs treneriai – tarptautinės klasės šokio profesionalai – Liudmila ir Vytautas Bankauskai. Mūsų šokėjai – Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė yra vieni pajėgiausių ir labiausiai tituluotų šokėjų Lietuvoje savo amžiaus grupėje. Jie dairosi jau ir į tarptautines arenas.

 

Taigi namai, kur plevena muzika – Raseinių Meno mokyklos Ariogalos skyrius, kviečia moksleivius ateiti ir tapti muzikos ir dailės meno profesionalais. Jūsų laukia puikiai išmanančių ir savo dėstomo dalyko specifiką labai gerai įvaldžiusių pedagogų kolektyvas.

 

Yra stojamieji egzaminai ir mokslas yra mokamas.

Raseinių Meno mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui

 

 

Ariogalos skyriuje  Benediktas Siliūnas

Contact formŠios dienos vardadieniai