2021-12-07, antradienis, 23:15.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:27, leidžiasi 15:51, dienos ilgumas 7:23.

Meno mokyklos koncertas „Geros muzikos valandos“

2019-11-20, Alina Skirmantaitė - Ivoškienė
Meno mokyklos koncertas „Geros muzikos valandos“

Jaukią Lapkričio 15 d. pavakarę, Raseinių rajono kultūros centro Ariogalos filiale vyko Raseinių meno mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas „Geros muzikos valandos“. Šiuo koncertu buvo užbaigtas profesionaliosios muzikos renginių ciklas, kurį organizavo Asociacija „Ariogalos bendruomenė“.  Koncertą vedė „Ariogalos bendruomenės“ pirmininkė – Regina Balčaitienė ir Rožė Žičkienė.

 

Koncertinėje programoje dalyvavo Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų skyriaus saksofonininkų ansamblis, o kartu su jaunaisiais saksofonininkais muzikavo ir jų mokytojas Alfonsas Rukas.

 

Taip pat skambėjo Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokinių ir mokytojų atliekama muzika. Koncertui mokinius paruošė mokytojai – Arūnas Krištapavičius, Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, Dažiuljeta Banienė ir Danguolė Gudžiuvienė.

 

Koncerto pabaigoje skambėjo dainų autoriaus ir atlikėjo Andriejaus Radčenko autorinės dainos.

 

Džiugu, kad šiame renginyje savo kūrybines jėgas suvienijo ne tik Raseinių meno mokyklos skirtingų skyrių mokiniai ir mokytojai, bet ir visa Ariogalos bendruomenė. Džiugu, kad Ariogalos miestelio žmonėms yra sudaromos galimybės išgirsti profesionalius Lietuvos atlikėjus (pasirodžiusius ankstesniuose koncertų ciklo renginiuose) ir profesionaliosios muzikos keliu žengiančius jaunuosius atlikėjus.

 

Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus vyresnioji fortepijono mokytoja –

Alina Skirmantaitė - Ivoškienė

Contact formŠios dienos vardadieniai