2022-10-07, penktadienis, 21:03.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 07:33, leidžiasi 18:38, dienos ilgumas 11:5.

Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Plikiuose

2017-12-22, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Plikiuose

  Gruodžio 17 d.  Plikiuose įžiebta  Kalėdinė eglutė – prasidėjo šventinis Kalėdų laukimo metas.  Šią dieną 14 val. visi dideli ir maži skambant Kalėdinėms dainoms rinkosi į eglutės įžiebimo šventę. Plikių bendruomenė šiais metais papuošė nuostabią eglutę, kurią padovanojo ūkininkas Česlovas Labutis o  Kalėdines dekoracijas  dovanojo Irma Nagreckienė.      

                                        

            Šventės pradžioje, visus pradžiugino į kultūros centro salę atvykęs Kalėdų senelis. Jo maišas buvo pilnas dovanų patiems mažiausiems bei didesniems šventės dalyviams.

 

           Šiai šventei ypatingumo suteikė bendruomenės tarybos narių bei  Raseinių kultūros centro Plikiuose, vaikų kūrybinės grupės( vad. Aldona Ročkienė) sukurtas spektaklis „Kalėdų planeta“( režisierė Laimutė Berštautienė), kurį pažiūrėjęs Kalėdų senelis buvo sužavėtas ir nusprendė, kad visi verti apdovanojimo, todėl su dideliu džiaugsmu išdalino dovanas. Pasilinksminęs kartu su vaikais, Kalėdų senis išskubėjo pas kitus vaikučius. Na o salėje, dar ilgai netilo pašnekesiai,  kad visgi Kalėdos tai pats gražiausias metas. Tegul Kalėdų žvaigždė sušildo širdis Viltimi ir  Tikėjimu, o stebuklingas Kalėdų angelas nušviečia Jūsų namus ir uždega juose geranoriškumo ir jaukumo židinį.

 

                                                                 RKC Plikiuose renginių organizatorė Aldona Ročkienė

Contact formŠios dienos vardadieniai