2019-01-24, ketvirtadienis, 08:20.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Kalėdinėje NVO labdaros mugėje raseiniškius aplankė Prezidentė

2017-12-11, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kalėdinėje NVO labdaros mugėje raseiniškius aplankė Prezidentė

Gruodžio 10 dieną Vilniuje, S. Daukanto aikštėje, vyko kalėdinė nevyriausybinių organizacijų labdaros mugėje „Už saugią Lietuvą“. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bendravo su mugės dalyviais, apžiūrėjo ir įsigijo rankų darbo kalėdinių suvenyrų.

Pasak šalies vadovės, mugėje susitelkę nevyriausybininkai, savanoriai, bendruomenės yra arčiausiai žmonių, todėl geriausiai žino, kokios pagalbos kam reikia. Tai – tikrieji socialinių permainų lyderiai. Dalyvių ir lankytojų pilna mugė – geriausias įrodymas, kad šalyje daugybė geros valios žmonių, kurie gali ir nori padėti kitiems, moka dalintis tuo, ką turi, ir supranta atsakomybę už kiekvieną savo krašto žmogų.

 Aštuntus metus iš eilės rengiamoje tradicinėje šventėje dalyvavo daugiau kaip 40 aktyviausių nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių iš visos Lietuvos. Kaip ir kasmet mugėje dalyvavo Raseinių rajono kaimo bendruomenių sąjunga. Į Vilnių buvo atvykę Kaulakių, Betygalos, Lenkelių, Berteškių kaimo bendruomenių atstovai, kurie prekiavo savo bendruomenių gaminiais, pristatė kaimo bendruomenių veiklą. Mūsų kiemelį aplankė betygališkiai, kurie šiuo metu gyvena Vilniuje, Skirmantiškės bendruomenės nariai, kaip tik tą dieną Vilniuje atvykę pasigrožėti sostinės Kalėdų egle, mūsų rankdarbių įsigijo dainininkų Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio šeima. Mugėje raseiniškiams sekėsi - pardavėme prekių už 225,00 Eur. Paaukotas lėšas šios bendruomenės panaudos kalėdinių dovanėlių daugiavaikių šeimų vaikams pirkimui. Jaukioje, draugiškoje aplinkoje laikas prabėgo greitai, dalyviai parsivežė daug neišdildomų įspūdžių.

Contact form

Šios dienos vardadieniai