2021-07-29, ketvirtadienis, 11:52.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 05:25, leidžiasi 21:23, dienos ilgumas 15:58.

Jaunųjų pianistų koncertas Raseiniuose

2019-11-22, Džiuljeta Banienė
Jaunųjų pianistų koncertas Raseiniuose

2019 metų lapkričio 15 dienos popietę Raseinių meno mokyklos antrajame pastate vyko metodinė diena, kurią jau trečiąjį kartą sėkmingai organizavo fortepijono metodinė mokytojų grupė, vadovaujama mokytojos metodininkės Jolantos Sederevičiūtės.

 

Mokytojams vyko seminaras „Muzikavimas vaiko gyvenime: asmenybės raida ir veiklos galimybės“ (lektorės - Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriaus mokytoja ekspertė, edukologijos magistrė Aldona Didžiulytė ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė, Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos pirmininkė Violeta Jucevičienė), mokiniams – edukacinė programa „Teatriniai žaidimai“.  Atvykę mokiniai į edukacinį užsiėmimą nenuobodžiavo, o intensyviai ir smagiai bendraudami darbavosi numatytą laiką. Užsiėmimą vedė mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė. Vėliau, visi gerai nusiteikę suskubo į mokyklą ruoštis koncertui.

 

Renginyje dalyvavo Raseinių meno mokyklos, Ariogalos skyriaus ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos jaunieji pianistai. Koncerto „Rudens mozaika“ programoje pasirodė   Ariogalos miesto jaunieji pianistai: pirmokas Lukas Danielius Kolojanskas ir antrokas Nedas Jusis (mokinius ruošė mokytoja Džiuljeta Banienė).  Klausytojai ir patys šio koncerto dalyviai turėjo puikią galimybę pasiklausyti puikaus draugų muzikavimo, įdomių kūrinių interpretacijų. Skambėjo kompozitorių kūriniai: H. Klassen,Fr. Couperin, H. Lichner, N. Sinkevičiūtės,F. Amirov,W. Gillock,D. Alexander,M. Mier,M. Bober,J. L. Dussek, J. S. Bachir kitų kompozitorių kūriniai.

 

Gerų emocijų šį vakarą patyrė ne tik žiūrovai, bet ir šio renginio dalyviai. Koncerto jaunųjų atlikėjų  pasirodymus lydėjo gausūs plojimai, spragsintys foto aparatų blyksniai. Visi šio vakaro koncerto dalyviai buvo įvertinti ir apdovanoti padėkos raštais. Kad ilgam neblėstų prisiminimai, atminty išliktų puikūs šio koncerto įspūdžiai - visi dalyviai sustojo bendrai nuotraukai.

 

Už sėkmingą ir saugią kelionę į Raseinius, nuoširdžiai norisi padėkoti ir Luko Danieliaus mamytei Sandrai Kolojanskienei.

 

                                                                                                                         Džiuljeta Banienė,

                                                                                      Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriasu vyresnioji mokytoja

 

Contact formŠios dienos vardadieniai