2022-10-07, penktadienis, 22:50.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 07:33, leidžiasi 18:38, dienos ilgumas 11:5.

Išmokti anglų kalbą lengvai ir greitai gali kiekvienas!

2019-01-16, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Išmokti anglų kalbą lengvai ir greitai gali kiekvienas!

Pirma, nelaikykite jos priešu. Susidraugaukite su mintimi, kad šią kalbą gali išmokti bet kokio amžiaus žmogus. Teisingas požiūris į anglų kalbą padės Jums Jūsų pastangas paversti malonumu.

 


Antra, norint išmokti anglų kalbą greitai, reikalinga nuosekli programa, kuri aiškiai moko, kaip dėlioti anglų kalbos sakinius įvairiais gramatiniais laikais. Taip pat svarbu, kad tokia programa skatintų Jus mąstyti angliškomis sakinių struktūromis, mat jos gerokai skiriasi nuo lietuviškų. Dažnai žmonės bijo prabilti angliškai, nes aiškiai suvokia, kad neturi tvirtų pagrindų. Visai nesvarbu, kiek knygų skaitote angliškai, sklandžiai kalbėsite anglų kalba tik tuomet, kai gebėsite mintyse sakinį sudėlioti angliškai.

 


O kur gauti tokių žinių? Atitinkamus anglų kalbos pagrindus, galbūt, gausite brangiai sumokėję už privačias pamokas. Tačiau, jeigu nenorite aukoti savo visų santaupų ir atsisakyti patogumo mokytis namie, tuomet www.angluABC.lt kaip tik Jums! Tai anglų kalbos pamokos internete (dažniausiai internete ieškoma frazė „anglu kalbos kursai“), kurių tereikia klausyti ir kartoti daug kartų. Greitai ir efektyviai įsidėmėsite žodžius, žodžių junginius, sakinius ir frazes – plėsis Jūsų žodynas ir garsų tarimo patirtis. Sužinosite, kaip angliškai nusakyti, kas vyksta, kas vyko ir kas vyks. Praturtinsite savo kalbą modaliniais veiksmažodžiais. Atlikdami praktikos pratimus patys įsitikinsite, kaip greitai tobulėjate. Mat visai netrukus sugebėsite susikalbėti angliškai. Šie internetiniai kursai tinka kaip visai nesimokiusiems, taip ir jau besimokiusiems anglų kalbos. Kartais žmogus daugelį metų mokosi anglų kalbą mokykloje ar net universitete, bet nesugeba teisingai sudėlioti sakinio anglų kalba ir pavartoti tinkamo gramatinio laiko. Taip yra todėl, kad dažniausiai žmonės turi žinių spragų, o anglų kalbą reikia mokytis nuosekliai ir sistemingai. Štai kodėl mes rekomenduojame bent kelis kartus perklausyti visas pamokas nuosekliai, kad užsipildytų net ir smulkiausios spragos. Tuo tarpu žmogus, visai niekada nesimokęs anglų kalbos, išklausęs visas 25 pradinio lygio pamokas, bus pasiruošęs toliau savarankiškai tobulinti anglų kalbą, nes žinos reikiamus anglų kalbos svarbiausius pagrindus, tarimo, gramatikos taisykles.

 

Dažnai net ir manantys, kad turi anglų kalbos pagrindus, pradinio lygio pamokose atranda labai daug naujos ir naudingos informacijos, kurios jie niekada nežinojo. Todėl visiems rekomenduojame pradėti mokytis nuo Beginner – pradinio lygio pamokų. Išklausius šias pamokas nebebus baisu paimti žodyną į rankas, nesunkiai suprasite transkripcijos ženklus ir kaip teisingai juos tarti. Įsidėmėsite, kodėl anglų kalboje žodžiai vienaip rašomi, o tariami kitaip. Neužtenka naudojantis Googleįrankiais daryti vertimus ar tik klausyti kaip tariami žodžiai. Taip pat svarbu nepamiršti ir kalbos kultūrinių ypatumų. Būna ir taip, kad žmogus, kuriam reikia vykti i konferenciją užsienyje ir skaityti pranešimą, pirma išmoksta verslo anglų kalbą. Savo pranešimą jis perskaito neblogai, mat jau būna susipažinęs su kai kuriais žodžiais. Tačiau vakarėlyje po konferencijos žmogus nesugeba palaikyti net ir paprasto pokalbio, nes nemoka bendrinės anglų kalbos.

 


Jei padarysite kalbos studijose pertrauką, jūsų elektroniniai užrašai su pateiktomis pamokomis visada primins tai, ką užmiršote. Tai vertinga ne tik todėl , kad galėsite skaityti medžiagą. Su ausinuku ar išmaniuoju telefonu jūs tiesiog galėsite patogiai įsitaisyti fotelyje, vasarą prigulti kur nors ant pievos ar šalia ežero ir pasiklausyti tai, ką buvote užmiršę. O svarbiausia! – mokysitės be jokio streso, vedami motyvacijos.


Spartaus ir prieinamo anglų kalbos mokymosi pagrindas – unikali žinių perteikimo metodika. Jūs suprasite kas yra anglų kalba ir kaip ją įvaldyti tik tuomet, kai Jums bus pateikta išsami ir nuosekli mokymosi sistema.

 

Tęstinumas ir išbaigtumas – kalbos suvokimo pagrindai!
Jeigu abejojate savo anglų kalbos žiniomis, apsilankykite www.angluABC.lt svetainėje ir atlikite nemokamą testą.


Jolanta Sungailienė, anglų kalbos mokymo ekspertė,  angluABC.lt  programos autorė, rašytoja.

 


 

Contact formŠios dienos vardadieniai