2019-05-26, sekmadienis, 22:52.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Mano knygelės“

2018-04-30, Aušra Vasilienė
Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Mano knygelės“

Balandžio 26 d, Raseinių r. Ariogalos lopšelyje-darželyje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Mano knygelės“, kurį organizavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Raseinių r. Ariogalos lopšelis-darželis.

 

Konkurse dalyvavo 26 mažieji skaitovai iš Raseinių lopšelio–darželio „Saulutė“, Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“, Raseinių r. Viduklės darželio, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos, Raseinių r. Nemakščių darželio ir Raseinių r. Ariogalos lopšelio-darželio. Renginį vedė Raseinių r. Ariogalos lopšelio-darželio pedagogės Ilona Greičienė ir Daiva Būdienė.

 

Eilės iš vaikų lūpų skambėjo nuoširdžiai, skaitovai stengėsi perteikti eilėraščių nuotaiką ir mintį. Konkurso vertinimo komisija – Asta Pagarauskaitė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė, Audronė Kumpikevičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė ir Jolanta Šimaitienė, Raseinių rajono kultūros centro teatro režisierė – atrinkdama geriausius skaitovus, atsižvelgė į kūrinių parinkimą, raiškią kalbą, skaitovų sceninę laikyseną, drąsą. Kol komisija tarėsi, vaikai linksminosi su Asiliuku iš Šimtametės girios (Raseinių r. Ariogalos lopšelio-darželio kūno kultūros pedagogė Žydrūnė Ališauskienė).

 

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti knygelėmis ir Raseinių r. Ariogalos lopšelio-darželiopadėkomis, o 7 skaitovai apdovanoti ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir dovanėlėmis.Renginys tapo maža švente mažiesiems skaitovams ir jų klausytojams.

 

Contact formŠios dienos vardadieniai