2020-09-23, trečiadienis, 17:59.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:4.

Atvira nemokama treniruotė Ariogaloje - kaip sumaniai judant sportą paversti naudinga ir malonia pramoga su vaikais

Atvira nemokama treniruotė Ariogaloje - kaip sumaniai judant sportą paversti naudinga ir malonia pramoga su vaikais

Kviečiame tėvelius (ir ne tik)  2017 m. birželio 26 d. (pirmadienį) į nemokamą atvirą treniruotę. Treniruotę ves lektorius Darius Karaša: dviračių sporto entuziastas, orientavimosi sporto ir multisporto gerbėjas, kuris priima iššūkį kiekvieną atėjusį supažindinti su įvairiomis fizinio aktyvumo rūšimis, sumanaus judėjimo, aktyvumo nauda.

 

   Susitikimo metu turėsite galimybę sužinoti apie sumanų aktyvumą: tai, kad jis prieinamas kasdien ir kiekvienam, taip pat kuo jis yra naudingas. Renginio metu lektorius dalinsis savo asmenine patirtimi , pokyčiais gyvenime atradus sportą bei patars, kaip sumaniai judant sportą paversti naudinga ir malonia pramoga su vaikais.

 

   Renginio metu pokalbius lydės praktiniai paprasti ir įdomūs pratimai, nereikalaujantys specialaus pasirengimo, priversiantys pasijausti tvirčiau, smagiau bei sveikiau renginio metu ir kiekvieną dieną.

 

   Renginiai organizuojami įgyvendinant projektą "Sveikas gyvenimas - blaivus gyvenimas!", kurį įgyvendina VšĮ Darnaus vystymo projektai. Projektas finansuojamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.

 

   Nepamirškite sportinės aprangos

Data: 2017 birželio 26 d. (pirmadienis)

Laikas: 10.00-11.30 val.

Vieta: Ariogalos sporto salė (RKKSC, Melioratorių g. 4, Ariogala)

Pobūdis: diskusija apie sumanų aktyvumą ir praktiniai patarimai, įdomūs pratimai


 

Contact formŠios dienos vardadieniai