2018-12-13, ketvirtadienis, 01:32.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:33, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:15.

Ariogalos krepšinio lyga Raseinių rajono Mero taurei laimėti a grupės finalai

2017-04-24, Matas Skamarakas

Ariogalos krepšinio lygoje Raseinių rajono Mero taurei laimėti sužaisti paskutiniai finaliniai susitikimai. Rungtynėse dėl 3 – 4 vietų susikovė SK JULISA (Raseiniai) ir SPARTA (Kaunas) krepšinio komandos. SK JULISA komanda jau nuo rungtynių pradžios užtikrintai įsiveržė į priekį ir per pirmus du kėlinius susikrovė dviženklę taškų persvarą, kurią,  nepaisant visų varžovų pastangų, išlaikė iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas SK JULISA (Raseiniai) – SPARTA (Kaunas) 71 - 62. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo J.Jonelis 22 tšk., K.Jonikas 12 tšk., G.Kreimeris 11 tšk., M.Šimkevičius 10 tšk. SPARTOS (Kaunas) komandoje savo rezultatyvumu išsiskyrė G.Prabulis 23 tšk., Š.Sobolis 17 tšk., T.Krapikas 11 tšk.

Finalinėse rungtynėse dėl 1 – 2 vietų susitiko BC ARIOGALA  ir GĖLUVOS krepšinio komandos. Per pirmuosius du kėlinius dominavo BC ARIOGALA komanda. Ji vedama taiklių D.Stoškaus tolimų metimų buvo įgijusi 15 taškų persvarą. Tačiau po didžiosios pertraukos vaizdas krepšinio aikštelėje pasikeitė. GĖLUVOS komanda suaktyvino savo gynybą ir ne tik išlygino , bet ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai. BC ARIOGALA komanda nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir rungtynių pabaigoje išlygino rezultatą. .Komandoms teko žaisti pratęsimą. GĖLUVOS komanda pratęsimą sužaidė geriau ir iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 78 – 75. Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo A.Stanevičius 25 tšk. (7 tritaškiai), J.Mikelkevičius 18 tšk., V.Laurynas 17 tšk.. BC ARIOGALA komandoje rezultatyviausiai  žaidė D.Stoškus 32 tšk. (7 tritaškiai), R.Butkus 20 tšk., A.Palinavičius 8 tšk..

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Apdovanojimus įteikė Raseinių rajono Mero patarėjas A.Mielinis ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, asociacijos „Ariogalos tauras“ vadovas M.Skamarakas. Už turnyrą visi dalyviai dėkingi pagrindiniam turnyro globėjui Raseinių rajono Merui A.Griciui. Apdovanoti naudingiausi turnyre dalyvavusių komandų žaidėjai ir vadovai: AŽYTĖNAI (Kėdainiai) – Lukas Gvazdauskas ir Gytis Šiušė, AG VĖJAS -  Kipras Atkačiūnas ir Arvydas Stankus, ŠILUVA – Andrius Pocevičius ir Ramūnas Aleksandravičius, SPRTA (Kaunas) – Giedrius Prabulis ir Šarūnas Sobolis, SK JULISA (Raseiniai) – Aldas Siriūnaitis ir Aidas Kvietkus, BC ARIOGALA – Rolandas Butkus ir Andrius Buchincevas, GĖLUVA – Mindaugas Babinskas ir Šarūnas Kaženauskas. Naudingiausiu finalinių rungtynių žaidėju pripažintas GĖLUVOS komandos narys V.Laurynas. Baudų metimo konkurso nugalėtoju tapo Šarūnas Sobolis (SPARTA), antrąją vietą iškovojo Lukas Gvazdauskas (AŽYTĖNAI), trečiąją vietą užėmė A.Gružinskas (JULISA) . Tritaškių metimų konkurse nugalėjo Rimas Bakanauskas (BC ARIOGALA), antroji vieta atiteko Donatui Stoškui (BC ARIOGALA), trečiąją vietą užėmė Aurimas Stanevičius (GĖLUVA).

Asociacijos „Ariogalos tauras“ vadovas M.Skamarakas pasidžiaugė, kad krepšinio turnyras trukęs daugiau kaip tris mėnesius baigėsi padovanojęs ne vieną džiaugsmingą akimirką dalyviams ir žiūrovams. Taip pat M.Skamarakas padėkojo visiems , kas padėjo suorganizuoti ir sėkmingai pravesti šį sportinį renginį. Rėmėjams: UAB „BUCI“ vadovui Andriui Buchincevui, UAB „DANSPIN“ vadovui Rosvaldui Kunickui, UAB „RAIMELITA“ vadovui Stasiui Bružui, UAB „RIMDALĖ“ vadovams Dalei ir Rimantui Čeičiams, UAB „INKUBAS“ vadovams Janinai ir Juliui Petkevičiams, UAB „Ariogalos statybinės konstrukcijos“ generaliniam direktoriui Lionginui Alfredui Masaičiui, kavinės „ARKA“ savininkams Vaidai ir Juozui Skamarakams, UAB „Sporto fėja“ vadovei Inai Kavaliauskienei, Raseinių KKSC  l.e. direktoriaus pareigas Gintautui Balčaičiui. Padėkomis ir Mero dovanomis buvo apdovanoti: turnyro vyr. teisėjas Zenonas Rajunčius, visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Urbonienė, turnyro fotografė Evelina Marijošiūtė, varžybų sekretoriato atstovai Jorė Vaičaitytė, Austėja Jurkšaitytė, Kamilė Burneikaitė, Aivaras Balkauskas, Donatas Barauskas, finalinių rungtynių įgarsintojas Vytas Akelaitis, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos šokėjų grupė „Don‘t Stop“ ir jų vadovė Jurgita Miniotienė.