2019-05-27, pirmadienis, 06:07.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:54, leidžiasi 21:35, dienos ilgumas 16:40.

Ariogalos kanklių muzikos mokyklos „Lyrika“ mokinių koncertas Ariogalos miesto bendruomenei

2018-06-01, Paulina Mickutė
Ariogalos kanklių muzikos mokyklos „Lyrika“ mokinių koncertas Ariogalos miesto bendruomenei

2018 m. gegužės 30 d.  VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika”  vyko koncerto Ariogalos miesto bendruomenei, tėveliams, seneliams, mokytojams, draugams-,,Skambėkite, kanklės- 2018" II dalis ( jaunimo koncertas ). Šis koncertas vainikavo mokslo metų pabaigą šioje mokykloje.

 

Mokyklos vadovė Ramunė Jurkienė sveikindama susirinkusius  kalbėjo, kad šį pavasarį dar smagiau skaičiuoti jau, galima sakyti, praėjusių mokslo metų ,,derlių” ir su džiaugsmu akcentavo, jog šis koncertas yra keturiasdešimtasis šiais mokslo metais ,,Lyrikos“ mokinių koncertas ir didžiuodamasi šios mokyklos mokiniais vardijo, jog mažosios ir jaunosios kanklių muzikos atlikėjos  ir šiais mokslo metais noriai ir puikiai koncertavo ne tik mūsų rajono švietimo įstaigose, vaikų darželiuose, bibliotekose, kaimų bendruomenių namuose, kultūros centruose, savo mokyklos organizuotuose konkursuose, koncertuose įvairių švenčių progomis, bet ir dalyvavo respublikiniuose konkursuose, festivaliuose kituose respublikos miestuose: VI respubl. FESTIVALYJE/MARATONE (Kaune), I respubl. Antano Žemaičio jaunųjų kanklininkų konkurse ( Šiauliuose, diplomas), III respubl. vaikų ir jaunimo kūrybos konkurse ,,Mažasis komopozitorius-2018“ ( Ariogaloje, trys I laipsnio, trys II laipsnio, du III laipsnio diplomai), III respubl. kanklių muzikos festivalyje ,,Rudens rapsodija” ( Ariogala), respublikiniame tautinių muzikos instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalyje ,,Klonių aidai“ ( Kaune),VIII respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse ,,Tirlytis“ (Panevėžyje, diplomas)...

 

 Koncerto ,,Skambėkite kanklės“ II dalyje – jaunimo koncerte skambėjo 30 muzikos kūrinių, tarp kurių puikiai tiko koncerto vedėjų Paulinos ir Gabijos skaitomos eilės pavasario tema. Klausėmės ne tik kanklių melodijų solo, įv. ansamblių sudėtyse, bet skambėjo ir vokaliniai kūriniai, fortepijonu, akodeonu atliekami klasikų ir dabarties kompozitorių muzikos kūriniai.

 

Koncerto pabaigoje pakilusi žiūrovė susirinkusiųjų vardu dėkojo už šiltą koncertą  ,,Mažojo princo“ ( A. S. Exupery) ištraukos žodžiais: ,, Žmogaus vidaus grožis  akimis nėra matomas – jį galima įžvelgti tik širdimi. .... “  

 

 Visos koncerto atlikėjos buvo apdovanotos padėkos raštais, o koncertų organizatorė ir mokytoja Ramunė Jurkienė palinkėjo visiems dvasios šviesos ir stiprybės bei dosnios vasaros.

 

Contact formŠios dienos vardadieniai