2020-12-04, penktadienis, 06:41.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:23, leidžiasi 15:52, dienos ilgumas 7:28.

Ariogalos gimnazija – respublikinio konkurso - akcijos „Sveikatos fiesta 2018“ nugalėtojai

2018-10-29, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ariogalos gimnazija – respublikinio konkurso - akcijos „Sveikatos fiesta 2018“ nugalėtojai

Raseinių r. Ariogalos gimnazija dalyvavo Sveikatos ugdymo veiklų konkurse-akcijoje „Sveikatos fiesta 2018“ , kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Renginio tikslas – mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti inovatyvią ir integruotą sveikatos stiprinimo sistemą ir sveikatai palankią aplinką.

 

Pagal nuostatus buvo prašoma pateikti organizatorių siūlomas veiklas arba savo originalių idėjų realizavimo aprašymus. Konkursui pateikėme dvi mokinių kūrybinių darbų elektronines knygas sveikatos tema. Aktyviausi akcijos dalyviai, 5-I gimnazijos klasių mokiniai, sukūrė įdomius laiškus, pasakas, tikras ir išgalvotas istorijas, straipsnius, rašinius bei juos iliustravo. Puiku, kad buvome pastebėti, darbai įvertinti kaip originalūs ir kūrybiški.

 

Respublikiniam konkursui buvo pateikta 7418 darbų iš visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 klasių, profesinio mokymo įstaigų, klubų, būrelių, ikimokyklinių ugdymo įstaigų. Vertinimo komisija, peržiūrėjusi ir įvertinusi konkurso-akcijos dalyvių darbus, nugalėtojais paskelbė 20 konkurso dalyvių ir pakvietė dalyvauti aktyvių veiksmų dienose – edukacinėje išvykoje Lenkijoje 2018 m. spalio 18–20 d.

 

Lenkijoje, Liublino mokykloje „Szkola Podstawowa Nr. 38“, vyko susitikimas su Sveikatingumo programos mokyklų dalyviais iš Liublino, Chelmo, Zamostės, Žemutinio Kazimiežo, buvo pristatytos naujausios Lenkijos ir Lietuvos sveikatingumo programose dalyvaujančių mokyklų patirtys. Taip pat išvykos dalyviai dalyvavo įdomiose pažintinėse ekskursijose.

 

Puiku, kad ,,Sveikatos fiestos“ organizatoriai skatina mokinių ir mokytojų motyvaciją saugoti sveikatą ir ugdyti sveikos gyvensenos gebėjimus rengdami įdomius netradicinius renginius.

 

                                                                           Ariogalos gimnazijos „Sveikuolių klubo“ koordinatorė Vilma Šegždienė


 

Contact formŠios dienos vardadieniai