2019-06-24, pirmadienis, 12:29.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Ariogališkiai kyla į kovą dėl naikinamų medžių (1)

2018-06-24, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Ariogališkiai kyla į kovą dėl naikinamų medžių

Ariogaloje ruošiamasi atnaujinti miesto centre esantį skverą - mėgstamą vietos gyventojų susibūrimo vietą, pramintą Babilonu.

 

Kadangi parko rekonstrukcijos projekte numatyta sunaikinti didžiąją dalį jame augančių medžių, miesto gyventojai dėl to reiškia nepasitenkinimą: renkami tam nepritariančių gyventojų parašai, pagalbos žadama kreiptis į įvairias institucijas. Miesto gyventojus pasiekus žiniai, kad darbus parke žadama pradėti jau kitą savaitę, socialiniame tinkle facebook platinamas tokio turinio kvietimas:

 

,,Mieli ariogaliečiai, nelikime abejingi. Miesto parkelį ( Babiloną) Vytauto gatvėje numatyta iškirsti. Medžių neliks nė vieno! Ardymo darbai prasideda pirmadienį! 2018-06-25. Visi matome Lietuvos miestų patirtį - tokie darbai daromi ir savaitgaliais bei naktimis, todėl neturime jokios garantijos, kad taip neįvyks ir pas mus. Renkamės ir saugojam. Informuokite visus, burkimės.Mes ne piketuojame, o tiesiog ateiname pabūti parke. Arba liksime be medžių, arba pavyks bent kažkokio susitarimo pasiekti."

 

Kaip žinome, ariogaliečiui Raseinių rajono savivaldybės taryboje turi  net tris atstovus - A. Bautronį, M. Skamaraką ir S. Nacių, dar trys - D. Kaupaitienė, J. Vazgys ir L. Bielskis - yra iš  Ariogalos kaimiškosios seniūnijos, o Savivaldybės administracijai vadovauja ariogališkis L. Kavaliauskas. Ar jie išgirs gyventojų balsą ir į jį atsilieps, parodys netolima ateitis.
 

Contact form

 

pastebėjimas 2018-06-22 23:08:25 IP: 78.58.40.112

Dar yra du deputatai, iš Ariogalos kilę - Vaičius ir Vežbavičius.Šios dienos vardadieniai