2019-06-24, pirmadienis, 12:28.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 04:42, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Ariogalos gimnazijoje

2018-01-18, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ Ariogalos gimnazijoje

Sausio 12-osios rytą Ariogalos 209 kuopos jaunieji šauliai kiekvieną Ariogalos gimnazijos bendruomenės narį pasitiko įsegdami neužmirštuolės žiedą. Taip primindami, kad šiandien svarbi diena visai lietuvių tautai. Pirmą pamoką klasėse žiūrėjome filmuotus vaizdus iš tos lemtingos sausio 13-osios nakties. Vėliau visa gimnazijos bendruomenė pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę tylos minute ir išskubėjo į gimnazijos kiemą, kuriame laukė laužas, šilta arbata ir skaudžius įvykius primenančios dainos.

 

   Laisvės gynėjų dienos minėjimas tęsėsi ir šeštadienį. Sausio 13-ąją Ariogalos kultūros namuose vyko minėjimas, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Renginį pradėjome valstybės himnu, toliau skaitėme eilės ir prisiminėme faktus iš 1991 metų sausio 13-osios dienos. Minėjime dalyvavo Ariogalos gimnazijos mokytojai, mokiniai bei Kazickų fondo generalinė direktorė Neila Baumilienė, kuri pasidalijo savo prisiminimais apie 1991 metų sausio įvykius.

 

   Jau tradicija, kad Ariogalos gimnazijos jaunieji šauliai kasmet dalyvauja Vilniuje vykstančiame pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“. Daugiau nei 7000 Lietuvos piliečių, kartu su Ariogalos gimnazijos jaunaisiais šauliais, pagerbė žuvusius už Lietuvos laisvę Antakalnio kapinėse ir po 9 km bėgimo finišavo prie Vilniaus televizijos bokšto.

 

   Dalyvaudami akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“ prisiminėme istorinius sausio įvykius, pagerbėme žuvusiųjų atminimą.Raseinių r. Ariogalos gimnazijos jaunoji šaulė Dovilė Kveselytė

Contact formŠios dienos vardadieniai