2021-12-07, antradienis, 23:25.     Šiandien Ariogaloje saulė teka 08:27, leidžiasi 15:51, dienos ilgumas 7:23.

Advento popietė Ariogaloje „Prie gerumo šviesos...“ (1)

2019-12-17, Meilutė Karaktinavičienė
Advento popietė Ariogaloje „Prie gerumo šviesos...“

Adventas. Degame žvakes ant Advento vainiko, laukiame Viešpaties gimimo, tikimės, kad ir mūsų širdyse užgims kažkas naujo, šviesaus ir tikro. Renkamės pabūti kartu, pasidžiaugti vieni kitais, pasidalinti savo dvasiniais turtais.


Gruodžio 12d. tokiam maloniam pasibuvimui jau šeštą kartą atvėrė duris Ariogalos šv. Arkangelo Mykolo parapijos namai. Ariogališkiai rinkosi į adventinę popietę „Prie gerumo šviesos“. Popietę organizavo Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto darbuotojos Meilutė Karaktinavičienė ir Edita Kruvelienė.

 

Tikriausiai pritartų visi atėjusieji  – jautėmės lyg viena šeima. Renginio siela, Aldona Radčenko, savo iš širdies gelmių plaukiančiomis eilėmis bei humoristės talentu būrį atskirų žmonių apjungė į bendrą, šiluma ir draugyste alsuojančią sąmonę.

 

Ariogalos šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kunigas Gintautas Jankauskas pasveikino susirinkusiuosius, palinkėjo vilties, šviesos, meilės, prasmingų švenčių. Popietėje dalyvavo ir visus pasveikino Raseinių meras Andrius Bautronis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, Ariogalos miesto ir kaimo seniūnai  Saulius Buivydas ir Ligita Žebelienė,  RNDUC direktorės pavaduotojas Rolandas Baltrušaitis bei socialinė darbuotoja Inga Karpinienė, Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus su žmona Daiva, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Vazgys, verslininkai Vaida ir Juozas Sakamarakai.

 

Susirinkusiems savo dainas dovanojo Ariogalos bendruomenės ir neįgaliųjų dienos centro ansamblis. Jų dainoms žodžius kuria Petrutė Stankienė, o muziką – Alma Judeckienė. Visus sužavėjo mažoji atlikėja Gabija, padainavusi „Kalėdų giesmelę“. Susimąstyti, pakilti virš kasdienybės pakvietė kapelos „Šaltinėlis“ vadovo Jono Urbono atliekami kūriniai  birbyne.

 

Ariogala nėra didelė, tie patys ariogališkiai  - ir bendruomenės nariai, ir TAU studentai, gausiai susirinkę popietėn. Visi pasidžiaugėme, kad šiais metais Ariogaloje pradėjo gyvuoti  trečiojo amžiaus universiteto fakultetas.  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja, TAU universiteto koordinatorė Silvija Morkevičienė universiteto mokytojoms savanorėms įteikė padėkos dovanėles.

 

Renginio sumanytoja Meilutė Karaktinavičienė atėjo lydima viso būrio kalėdinių angeliukų, kurie nutūpė visų rėmėjų bei pagalbininkų delnuose, kaip padėka už nuolatinį palaikymą ir pagalbą.

 

Kalėdinę dainą visus drauge sudainuoti pakvietė  Aldona Radčenko .

 

Popietės dalyvių laukė Agapė , kurią palaimino klebonas Gintautas Jankauskas. Laužėme kalėdaičius, dalindamiesi tarpusavyje širdies šiluma ir šventiška nuotaika, tą šilumą kiekvienas parnešėme ir į savo namus.

 


Sigita Laurynaitienė

 

Contact form

 

Vytas 2019-12-18 12:49:11 IP: 78.58.43.40

Autore kazkaip pamirso pamineti dar viena dalyvavusia renginyje asmenybe-Raseiniu krasto garsenybe-nusipelnusia kulturos darbuotoja-poete,kompozitore,tv sou laidu-Kakaduir Mes vieno kraujo zvaigzde R.A.Gal as klystu-gal si asmenybe sventeje nebuvo,bet Geluvos facebooko nuotraukos rodo,kad buvo.Atsiprasau,kad trukdau jusu demesi,bet kazkaip keista pasidare,kad nepamineta Ariogalos izymybeŠios dienos vardadieniai